заславськийАспірантка факультету комп’ютерних наук та кібернетики Ганна Яйлимова проводить своє наукове дослідження в Університеті британського міста Бат. Вона потрапила сюди завдяки гранту з мобільності програми ERASMUS+ (2016-2017).
– Мені дуже пощастило потрапити до Університету Бат Спа, на факультет Creative Computing Centre. Адже це провідний освітній центр Великобританії у напрямку творчості, культури та підприємництва, – ділиться враженнями Ганна. – Моя робота стосується розвитку цифрової креативності для міждисциплінарних досліджень. Я створюю програмне забезпечення, яке базується на знаннях і досвіді нашого факультету комп’ютерних наук та кібернетики у галузі Creative Сomputing. Робота триває під керівництвом двох наукових наставників одночасно – професора Володимира Заславського (КНУ) та заступника директора Creative Computing Centre професора Ходжі Янга.
Після завершення стажування досвід і знання, отримані у закордонному університеті, аспірантка планує реалізувати у наукових публікаціях, дисертаційному дослідженні та нових міжнародних інноваційних проектах.
Співпраця з Університетом Бат Спа активізувалася завдяки проекту TEMPUS ALIGN, учасником якого є наш Університет. Важливою подією у розвитку співпраці стало укладання двосторонньої угоди про освітнє і наукове співробітництво КНУ та Університету Бат Спа. А новим освітнім проектом, що вивів міжуніверситетську співпрацю на наступний рівень, став грант з мобільності програми ERASMUS+ (2016-2017). За цим грантом двотижневе стажування в університеті Великобританії пройшли 10 науково-педагогічних працівників нашого університету.
На початку 2017 року подано нову проектну заявку для здобуття гранту з мобільності за програмою ERASMUS+. У випадку отримання гранту науковці нашого Університету зможуть пройти стажування та виконувати спільні наукові дослідження з британськими колегами.