так можна назвати процес, який відбувся в нашому  університеті навесні: з Автономної Республіки Крим перевелися студенти вищих навчальних закладів, які вирішили продовжити навчання на материковій Україні.

До Київського національного університету імені Тараса Шевченка перевелися 172 студенти. Для них зробили все можливе, щоб пом’якшити їхні випробування. Без зволікань поселили в гуртожитки, зарахували на відповідні факультети та в Інститути. На керівників факультетів та інститутів поклали завдання організації додаткових консультацій і занять, адже студентам треба долати розбіжності в навчальних програмах. Не було зволікань і з призначенням стипендії.

До нашого університету перевелися студенти Чорноморської філії Московського державного університету ім.М.В.Ломоносова, Таврійського національного університету ім.В.І.Вернадського, Кримського гуманітарного університету, Севастопольського інституту банківської справи, Севастопольського національного технічного університету, Кримського інженерно-педагогічного університету, філії КНЕУ імені Вадима Гетьмана та ін.