DSCF9283Наталя МАЦИБОК-СТАРОДУБ,
навчально-методичний центр

Твори Ференца Ліста, Фридерика Шопена та Мирослава Скорика прозвучали у віртуозному виконанні 11-річної піаністки Христини Михайличенко в Мистецькому салоні Університету під час сольного концерту маленької виконавиці.
Юна піаністка виконує класичну фортепіанну програму дорослого рівня, до того ж виконує так, що філармонії більшості українських міст вітають її виступи бурхливими оваціями! Юна піаністка вже здобула десятки перемог на змаганнях міжнародного рівня у Бельгії, Нідерландах та Україні. Христина виступала під час засідань Генеральної асамблеї ООН і на сценах багатьох європейських міст, її грою захоплюються у музичних академіях Антверпена, Брюгге, Брюсселя, Відня, Парижа та Стамбула. Христина Михайличенко входила до рейтингу найяскравіших підлітків року, досягнення яких отримали визнання. Улітку наша піаністка візьме участь у Міжнародному музичному конкурсі для дорослих виконавців (Швейцарія), куди запрошують лише трьох дітей зі всього світу.
Натхненням і «місцем сили» для дівчинки був і залишається рідний Крим, проте після російської окупації півострова багатодітна родина Михайличенків змушена була переїхати на материкову Україну. Саме ця дружна родина надихнула творчий колектив проекту «Крим. Реалії» на зйомку документального фільму «Христина. Кримське соло».
За кілька днів після концерту у Головному корпусі КНУ відбувся благодійний Віртуозний ШеваМаркет, кошти від якого передано родині Михайличенків.