На економічному факультеті відбувся семінар з проблем соціальних здібностей. Захід – обов’язкова щорічна зустріч у межах ТЕМПУС проекту «IMPRESS» – Підвищення ефективності студентських служб. Реєстраційний номер проекту 530534-TEMPUS-1-2012-1-UK-TEMPUS-SMGR, координатор проекту від Київського університету  - професор О.І. Черняк, завідувач кафедри економічної кібернетики економічного факультету.
Учасниками семінару стали по два провідних викладачі з кожного вишу-партнера з України. Наш університет представляли доценти С.Ю.Пащенко та  Г.О.Харламова.

У рамках семінару проведено два скайп-мости із Нортумбрійським університетом (Великобританія): з професором Ребеккою Страчан, заступником декана факультету технології машинобудування та охорони навколишнього середовища та Стівеном Янгом, відповідальним за видавничі матеріали в рамках проекту.
На семінарі були представлені й розвинуті ідеї викладачів-учасників щодо відпрацювання соціальних здібностей у рамках нового курсу для студентів усіх спеціальностей університетів-партнерів; обговорений і затверджений проект електронного підручника з курсу, стратегії викладання, розроблені матеріали для дальшого викладання курсу викладачами університетів-партнерів проекту. Курс базується на досвіді Нортумбрійського університету.
“Пілотний” запуск курсу «Soft skills» планується навесні 2015 р. А введення в навчальні плани як курсу за вибором – з осені 2015 року. Викладання його здійснюватиметься англійською мовою.

Г.Харламова, доцент