1259835812Грандіозна подія у сфері популярної історії – фестиваль LEGIO Historica – уп’яте пройшов на історичному факультеті Університету.

У рамках фестивалю організовано десятки подій за участі провідних публічних інтелектуалів у сфері історії України – лекції, воркшопи, майстер-класи; виступи реконструкторів; презентації найгучніших книжкових новинок України; битва історичних партнерів; екскурсії; марафон історичного кіно; книжковий ярмарок. Говорили про актуальні питання української і всесвітньої історії, розвінчували міфи, випробовували на міцність гіпотези.
Локації переповнювали не лише допитливі школярі, студенти-історики й гуманітарії, які навідалися сюди послухати виступи шанованих експертів, а й історичні реконструктори в костюмах різних епох.
Фестиваль виник як захід, на якому представлені різні локації, панелі, виступи, цікаві лекції. Студентам часто хочеться щось покращити у лекційному матеріалі, послухати істориків зі всієї України. Просто на очах фестиваль перетворюється на традицію, платформу для постійного спілкування. А для випускників це хороший привід повернутися до alma mater.

За матеріалами
історичного факультету