Бугровв в бібліотеціМарина ПЕТРУШИНА,
Наукова бібліотека
ім. М. Максимовича

Лідерство – це здобуток, відповідальність, місія. Всі ці складові потрібно нести висококваліфіковано і віддано. Лідируючі позиції важливо не тільки посісти, а й утримати. Задля цього на базі лідера бібліотечно-інформаційної галузі – у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича  працює Центр лідерства KNULeaderHUB, створений університетською командою за підтримки Британської Ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України. Нещодавно тут відбувся розширений тренінг за участю всіх організаторів-спікерів.
Задля напрацювання у майбутніх лідерів навичок командоутворення та прийняття рішень ключові коучери цього дня – доценти факультету психології Андрій Трофімов та Світлана Пащенко – провели психологічний тренінг «Джунглі» у рамках курсу Soft Skills. Слухачі жваво включилися в експеримент і невимушено виконували завдання. Масштаби тренінгу значно розширили ореал локацій в Бібліотеці, тож його левова частина минула безпосередньо в коридорах (адже передбачалося використання умовних ліній «Старт» та «Фініш»). Інші відвідувачі Бібліотеки з цікавістю спостерігали за дійством і дистанційно долучалися до нього. Дехто з них відзначив, що вперше бачить, як Бібліотека дієво трансформується зі стереотипного «музею книги» в сучасну соціокультурну платформу.
Примітним на цей раз було й те, що слухачі – майбутні Лідери – змогли поринути у круговерть професійного діалогу з усіма членами-організаторами KNULeaderHUB: проректором Володимиром Бугровим, директором Наукової бібліотеки Олегом Сербіним, доцентами економічного факультету Ганною Харламовою та Максимом Ситницьким, асистентом Тарасом Карамушкою.  Практика таких зустрічей вказує на позитивну динаміку розвитку проекту. Адже KNULeaderHUB відкритий для інноваційних ідей та пропозицій співробітництва!