IMG_006018 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття П’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» – одного з найпомітніших та наймасштабніших презентаційних заходів в українській освітній галузі.
Цього року свої досягнення презентували  995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, які забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, США та Узбекистану.
Учасників міжнародної виставки привітала Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, в. о. першого заступника Міністра освіти і науки Інна Совсун, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь.
Лілія Гриневич зачитала привітання від в.о.Президента України Олександра Турчинова, зазначивши, що освіта є одним з головних напрямів законодавчої діяльності Верховної Ради України. Потрібно перевести освіту на новий рівень якості, доступності та ефективності. Тому проведення в Україні такого представницького форуму як міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014» набуває особливої ваги. Привітання від міністра освіти й науки Сергія Квіта учасникам виставки зачитала Інна Совсун.
Під час урочистого відкриття відбулося нагородження вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка удостоєний Гран-Прі «Лідер вищої освіти України».