Президент і ВертелецькийВітаємо студентів механіко-математичного факультету нашого університету з перемогою на 22-й Міжнародній студентській математичній олімпіаді (IMC), що проходила з 27 липня по 2 серпня у Благоєвграді (Болгарія). Перше місце здобули Олександр Дашков та Микита Щеглов, третє посів Владислав Вовченко. Наші студенти виявили відмінні знання з алгебри, математичного аналізу, комбінаторики та геометрії.
IMC (International Mathematics Competition for University Students) – престижне студентське інтелектуальне змагання, засноване 1994 року. За час його існування за перемогу боролися учасники з понад 200 університетів 50 країн світу. Переможець IMC може сміливо додавати свою перемогу до резюме, особливо якщо прагне продовжувати наукову діяльність.

***

Три бронзові нагороди та дві почесні грамоти за четверте місце привезла команда України з IX Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики, яка проходила з 26 липня по 4 серпня в м. Магеланг (Центральна Ява, Індонезія). У ній взяли участь понад 200 школярів, які сформували 45 команд з 41 країни світу.

Команда України складалася з п’яти учасників. Владислав Вертелецький, учень Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, виборов бронзову нагороду.

 

***

Уже вкотре студент факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Олександр Загарія отримав нагороду на міжнародній олімпіаді з інформаційних технологій. Цього разу – у фіналі Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe», яка проходила в червні в Києві.
«IT-Universe» позиціонується як соціальнозначущий проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІT суспільством.
У національному фіналі взяли участь понад 150 студентів з 50 навчальних закладів.

 

На фото: Президент України Петро Порошенко вітає найкращих школярів країни. Ліворуч – призер міжнародних олімпіад з астрономії учень УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка Владислав Вертелецький. На його рахунку вже дві медалі Міжнародних олімпіад з астрономії та астрофізики