Інноваційну екосистему, що створює корпорація «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка», презентував американським колегам її керівник Віталій Чернюк під час програми ділових стажувань Міністерства торгівлі США «Інформаційні технології: управління стартап-компаніями».  Почули американські науковці і про найбільш перспективні інноваційні розробки та стартап проекти, команди яких уже пройшли навчання у бізнес-інкубаторі Наукового парку КНУ.
Групова програма стажування передбачала семінари з нормативів, законодавства, ділових навичок, складання бізнес-планів, міжкультурних комунікацій і переговорів, а також відвідування американських компаній, що працюють в сфері управління стартап-компаніями, та зустрічі з галузевими асоціаціями.
На думку Віталія Чернюка, для нашого Університету може бути корисним досвід Техаського технологічного університету, який у 2013 році створив Парк науки, технологій та перспективних досліджень STAR. Ця окрема будівля загальною площею 3350 квадратних метрів використовується для інкубації стартапів і підприємств на ранніх стадіях. Орендаторам надають доступ до «мокрих» лабораторій, чистих кімнат, переговорних залів та офісів.
Спеціально розроблена інкубаційна програма STAR One передбачає співробітництво і розвиток нових комерційних починань у галузі прикладних досліджень. У цьому корпусі розташовано компанії, створені співробітниками університету, а також сторонніми компаніями задля стратегічної взаємодії з університетом. Загальна мета програми інкубатора полягає в наданні площ та інфраструктури для прискорення досліджень і комерціалізації перспективних технологій у контексті життєздатних компаній з високою якістю управління.
Зводячи разом фахівців університету і приватного сектора, програма інкубатора є магнітом для наукових компетенцій, нових підходів до вирішення проблем та успішних комерційних починань. Програма інкубатора особливо зацікавлена у підтримці компаній, що співпрацюють з дослідниками Університету штату Техас, а також компаній, що зацікавлені та спроможні ініціювати таке співробітництво.

За інф. Наукового парку КНУ