-792268272Президент України Петро Порошенко провів зустріч із молодими науковцями, які отримали гранти Президента для підтримки наукових досліджень на 2017 рік. Зустріч пройшла за участі президента НАН України Бориса Патона та ректора КНУ Леоніда Губерського. Серед молодих учених, які вибороли грант Президента – четверо молодих науковців КНУ.
– На мою думку, це важливе заохочення активної участі молодих учених у реалізації державної політики, – звернувся Петро Порошенко до присутніх на зустрічі. – Я переконаний у тому, що майбутнє країни у ваших руках. І ваш розум поведе країну далі в Європу.
Президент підкреслив, що українська наука багата не тільки історією, а й має величезний потенціал, який зараз служить країні. Уряд затвердив  рішення про утворення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. – Мені приємно сьогодні, у колі молодих учених, повідомити, що ця Рада і розподіляє бюджетні гранти на фінансування новітніх, амбітних і багатообіцяючих проектів, – зазначив Петро  Порошенко.
Президент висловив упевненість, що ці кошти мають отримати найбільш талановиті і перспективні вчені та наукові колективи, які зможуть забезпечити інноваційні перетворення, оновлення наукової сфери на демократичних засадах.
Ректор КНУ Леонід Губерський подякував Президентові за рішення щодо грантової підтримки молодих учених та увагу, яку він приділяє українській науці, обдарованій учнівській молоді та молодим ученим.
– Ці події є яскравим свідченням того, що попри усі об’єктивні економічні труднощі держава і особисто Президент України виявляють особливу увагу до молодих талантів, яких з упевненістю можна віднести до національного надбання нашої держави, – сказав Леонід Губерський.