на 5-туНа факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем запрацювала лабораторія робототехніки та мікроелектроніки RELAB. Ініціаторами її створення  стали студенти Роман Куриленко (заступник голови Студентського парламенту КНУ) та Роман Андрійчук, а також заступники декана ФРЕКС В’ячеслав Борецький і Вікторія Ніконова. Створення лабораторії підтримали компанії Melexis, ЕРАМ, Віаком. Лабораторію укомплектовано базовим обладнанням для конструювання радіоелектронних схем та роботи з мікроконтролерами. Усі охочі можуть працювати тут, реалізовуючи власні проекти в галузі електроніки та ІТ.
Створення  RELAB – лише перший крок авторів проекту. Уже сьогодні вони планують розширення лабораторії та розвиток напрямків досліджень у галузях робототехніки, Internet of things та альтернативної енергетики. Для цього проект лабораторії Smart Rex бере участь у конкурсі «Громадський бюджет міста Києва», за яким може отримати 2 млн гривень на закупівлю необхідного обладнання.

Роман Куриленко:
«Розробки, виконані в нашій лабораторії, можуть увійти в побут і допомагати людям щодня. А ще ми прагнемо створити базу, завдяки якій молоді люди не шукали б себе за кордоном, а могли реалізовуватися безпосередньо в Університеті. Майбутнє може бути з нами вже сьогодні!»