нікіта-1Студенти факультету інформаційних технологій нашого університету здобули ІІ місце у міжнародному конкурсі зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam Ukraine 2017, який пройшов у м. Кропивницький.
Цей міжнародний конкурс було засновано у 2008 році у місті Сан-Франциско, США. На сьогодні Global Game Jam  – найвідоміший міжнародний турнір із розробки комп’ютерних ігор. Його учасники, розбившися на команди, мають за 2 дні написати гру на оголошену тему. Понад 30 тисяч комп’ютерників 90 країн світу в 700 локаціях одночасно беруться створювати свою гру.
Україна вдруге приєдналася до участі у конкурсі. У всесвітньому форматі переможців не визначали (замість цього організатори просуватимуть створені ігри і допомагатимуть їхнім авторам), а в українському сегменті команда, до складу якої увійшли студенти ФІТ Максим Проскурін, Дмитро Кивгило і Сергій Кордонець, посіла друге місце. До журі всесвітнього конкурсу ввійшов професор КНУ Андрій Білошицький. Студенти виграли квитки на бізнес-конференції ігрової індустрії White Nights Prague 17, Game Industry Conference та Casual Connect.
Для гравців участь у найбільшому міжнародному хакатоні зі створення комп’ютерних ігор – це вихід на міжнародний рівень, де можна знайти майбутніх колег, партнерів чи інвесторів свого проекту. Торік п’ята частина створених ігор вийшла на ринок і набула популярності. Організатори Global Game Jam розглядають турнір насамперед як соціальний захід. Нерідко на ньому народжувалися команди, які потім стали повноцінними ІТ-компаніями.