веселкаУ Міжнародний день толерантності в Інституті міжнародних відносин КНУ восьмий рік поспіль студенти долучаються до конкурсу під назвою «Веселка країн». У рамках заходу вони представляють культуру та кухню семи різних країн світу. Конкурс складається з двох частин: представлення кухні на ярмарку та театралізований виступ.
«Основна мета конкурсу – ознайомлення з культурою країн світу, поширення ідей толерантності та терпимості серед молоді України, сприяння сталому розвитку та культурному різноманіттю», – розповідає організаторка заходу, Президент Молодіжної фундації ЮНЕСКО Олександра Кладкова.
Окрім сотень студентів і викладачів із різних ВНЗ Києва, почесними гостями свята стали посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті, директор Австрійського культурного форуму у Києві Лаура-Маріа Ерхольд, відомий актор Олексій Вертинський і латиноамериканський гурт «Sandunga Wasipichay».
Конкурс є благодійним заходом. Студенти продають страви національної кухні своїх країн. Усі зароблені кошти передають на потреби реабілітаційного центру «Наш дім» у м. Бориспіль та дитячому будинку «Надія» у м. Прилуки. Цього року вдалося зібрати 23 421 гривню. Організатори заходу стверджують, що цьогорічне свято стало наймасштабнішим за останні 5 років.