17098402_1445953342090017_2039360353277928952_nОбкладинку березневого випуску американського журналу Animation Magazine прикрасила наша Мавка – та сама героїня Лесі Українки. Великим тиражем видання розійшлося на Cartoon Movie – найбільшому майданчику Європи для професіоналів анімаційної індустрії. Адже саме тут, у Бордо, 9 березня відбулася перша міжнародна презентація українського проекту «Мавка. Лісова пісня». Перші кадри фільму підкорили європейську аудиторію, наш проект став найбільш яскравою й обговорюваною подією форуму. У традиційному анкетуванні учасників «Мавку» назвали найкращим із 50 представлених проектів.
У складі знімальної групи фільму працюють викладачі кафедри фольклористики нашого Університету. Вони допомагають інтерпретувати українські міфи, звичаї та обряди в унікальному анімаційному світі «Мавки».
– Ми щиро раді тому, що в рамках анімаційного івенту Cartoon Movie Україна змогла проявити себе на дуже високому професійному рівні, ні в чому не поступаючись більшості європейських колег, – відзначив продюсер проекту Єгор Олєсов. – Найважливіше полягає в тому, що ми презентували проект, який відрізняється від інших своєю оригінальною (українською) історією, колосальною енергетикою головного персонажа та потужною етнологічною основою.