img_3751Перспективи розвитку ІТ-бізнесу в Україні, типові помилки, яких припускаються підприємці-початківці, та як їх уникнути – довідалися учасники проекту Центру інноваційного  підприємництва «California in Ukraine» (який з весни діє на базі Наукової бібліотеки КНУ) від підприємця, інвестора та співзасновника венчурного фонду AVentures Capital Євгена Сисоєва.

Поки країна переживала спекотне літо, учасники проекту не припиняли  зустрічей із провідними представниками ІТ-галузі України та США, працівниками іноземних компаній з інших країн, успішними підприємцями та молодими стартаперами, які вже досягли певних вершин у своїй справі. Запрошені спікери ділилися власним досвідом та знаннями, проводили цікаві тренінги та давали корисні поради. Тематика зустрічей стосувалася тих важливих аспектів, які необхідно знати та враховувати, коли починаєш власний проект: маркетинг і менеджмент у команді, монетизація та інвестиції, патентування та інші юридичні питання (перелік далеко не повний).
Гостями «California in Ukraine» були представники американського ІТ-бізнесу з Каліфорнії Ерік Хонтц (менеджер компанії Center for International Private Enterprise), Бред Кем (власник американської компанії Talkable), Влад Ігнатенко (ІТ-підприємець), Єгор Бугаєнко (ІТ-підприємець та інвестор), менеджер компанії Google (Дублін, Ірландія) Геннадій Ніссенбаум, фахівець із маркетингу Тетяна Мінько, бізнес-тренер і співзасновник School of Professional Coaching Олександра Бородієнко.
Запрошуємо всіх охочих стати резидентами Центру «California in Ukraine» та втілювати свої інноваційні ідеї в життя вже сьогодні: https://www.facebook.com/CaliforniaInUkraine/