Передостаннє на першупід таким гаслом 6 грудня у Військовому інституті пройшли урочистості з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України.
Від імені ректора академіка Леоніда Губерського голова Ради ветеранів університету професор Федір Кирилюк вручив колективові  інституту Подяку за активну участь у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини.
З привітаннями на святі виступили народний депутат України Ганна Гопко, волонтери, учасники АТО : кіборг, головний сержант першої аеромобільної роти 95-ї бригади старшина Анатолій Свирид,  курсант Володимир Небір, якому вручили заохочувальнику відзнаку Генерального штабу ЗСУ “Захиснику Донецького аеропорту”.
Ганна Гопко передала до бібліотеки Військового інституту збірку «Підривної літератури». Завершилося дійство феєричним виступом української співачки, володарки національної музичної премії “Пісня року – 2014” Світлани Тарабарової, патріотичні пісні якої вже встигли стати хітами в зоні АТО.
До свята в Університеті , школах і дитсадках Києва пройшла акція “Привітай бійців. Надішли листівку”. На адресу Військового інституту надійшло майже 300 листівок-оберегів для наших захисників. Їх уже відправили на фронт.