Артем Кошелев - копияАртем КОШЕЛЄВ,
студент,
історичний факультет

Перше, з чим би я пов’язав цей рік – таємні, прямі і загальні вибори на факультеті та в університеті з приводу обрання посадових осіб та лідерів студентського самоврядування. Для мене особисто такі акції є символом відкритості, якої раніше не було.
Навчальний процес в університеті неможливо уявити без студентства, але ігнорувати його думку у вирішенні досить важливих питань упродовж усіх років мого навчання вважалося нормальним. Нинішнього року відбулися зміни. На історичному факультеті ще наприкінці 2014 року відбулися вибори декана за участі студентства, потім вибори ректора університету, голови студентського парламенту. Як не мене, це позитивні тенденції, які започаткував 2015 рік, і вони вже призвели до певних позитивних змін у нас на факультеті.
Рік, що минає, запам’ятався також великою кількістю різноманітних зустрічей, презентацій та лекцій, що проводили запрошені до нас в гості журналісти, політики, викладачі інших університетів –  як вітчизняних, так і закордонних. Я оцінюю це з точки зору студента, який провчився в університеті майже шість років, і для мене це стало певною новацією, чимось приємно дивним. Звичайно, для сучасних першокурсників це вже може здатися буденністю.
Усе це свідчить, як на мене, про поступову активізацію академічної мобільності, розширення зв’язків між університетом та громадськістю. Історичний факультет поступово стає платформою для обміну ідей, точкою перетину різних наукових та суспільних трендів. На мою думку, дуже важливо продовжувати просуватися в цьому напрямку й надалі, заохочувати креативність як студентів, так і викладачів університету.
Вітаю всіх з Новим роком та бажаю кожному творчої наснаги для втілення своїх неймовірних ідей!