Новий образ Кобзаря побачили відвідувачі виставки полтавського художника Юрія Шаповала «Як художник – художникові», яка завершила цикл експозицій, присвячених 200-річному ювілеєві Тараса Шевченка. Представлені в стилі модерн картини зображали поета в незвичних іпостасях: на вулиці Грушевського із шиною в руках, на передовій з автоматом тощо.
Російський опозиціонер, чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров прочитав в університеті публічну лекцію на тему «Російська агресія в контексті світової політики».Каспаров
На алеї слави Університету відкрито два пам’ятники: великому поетові-шістдесятнику Василю Симоненку та першому ректорові Київського університету Михайлу Максимовичу.
Університетські народна хорова капела «Дніпро» з успіхом гастролювала в Європі, а ансамбль української музики «Роксоланія» – на о.Сардинія (Італія).

На день української писемності та мови радіодиктант національної єдності нинішнього року писали в найбільшій аудиторії Червоного корпусу університету.
Багаторічний ентузіаст і натхненник пошуку юних талантів в галузі математики, який цьогоріч підготував найкращу в Європі команду юних математиків, а у вільний від науки час – ще й аматор футбольного руху серед викладачів професор Богдан Рубльов –  не перестав думати про футбол. Як зізнався професор після ювілейного 50-го турніру кубка факультету кібернетики, він передумав завершувати футбольну кар’єру й планує надалі двічі на рік збирати кібернетиків з усього світу задля футбольних баталій.Рубльов