дипломатиПресцентр ІМВ

Уже вдруге в новому форматі відбувся конкурс за звання найкращого дипломата серед студентів – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат» в Інституті міжнародних відносин.
Вісім найрозумніших і найталановитіших студентів виступили в конкурсі – чотири хлопці та чотири дівчини, але переможець мав бути лише один. Це неможливо було пропустити!
Цього року команда організаторів модифікувала наповнення шоу та конкурсів для учасників. Традиційно вони пройшли 3 етапи: вікторина, дипломатичний протокол-етикет та фінал. У першому турі на конкурсантів чекав бліц з питань не лише історії міжнародних відносин, а й України і рідного Інституту – на честь його 75-ї річниці. Другою частиною вікторини став творчий конкурс, де учасники відгадували автора та назву творів мистецтва, архітектурних пам’яток і музичних композицій. Після цього конкурсанти разом із своїми партнерами танцювали вальс, який також був оцінений спеціально запрошеною гостею – прима-балериною Національної опери, народною артисткою України Тетяною Голяковою.
У півфіналі учасники продемонстрували свої навички у питаннях дипломатичного протоколу та етикету. Після завершення цього етапу конкурсу було відібрано двох фіналісток – Діану Назарук та Олену Луніну. Конкурсантки змагалися у знанні англомовних промов відомих політичних особистостей: вони мали із зав’язаними очима послухати та впізнати за голосом міжнародного діяча, а також розкрити історичні деталі промови. Після цього на учасниць чекав дебатний раунд на тему доцільності виведення американських військ із Сирії.
Нововведенням цього року став і склад журі, до якого увійшли не лише представники адміністрації Інституту, які традиційно оцінюють конкурс, а й зовнішні експерти, які знаються на дипломатичній справі. Незмінним ведучим конкурсу залишається український актор театру і кіно, теле- та радіоведучий, шоумен Андрій Джеджула.
На гостей конкурсу чекали не лише битва найсильніших та обрання переможця, а й яскраві танцювальні та музичні номери.
Тож після багатьох днів підготовки, численних конкурсів та випробувань нарешті було обрано переможця – нею стала Олена Луніна! Сердечно вітаємо і пишаємося Оленою та бажаємо подальших успіхів.

Фото – Yaroslava Chernysh