DSH_0273Катерина СЕРБІНА

Традиційний захід Інституту міжнародних відносин – конкурс «Містер Дипломат» – уперше за свою історію відбувся в новому форматі і отримав назву «Містер та Міс Дипломат».
Організатори відзначають, що давно розмірковували про таку трансформацію конкурсу.
– Ми хотіли надати дівчатам такі ж можливості показати все, чого вони навчились та досягли, на сцені головної події року ІМВ, – зазначає головний організатор Олександра Короткова. – Гадаю, нам це вдалося.
Вісім найрозумніших та найсміливіших студентів – чотири хлопці та чотири дівчини – відчайдушно змагалися за титул переможця конкурсу. Організатори відзначають, що спеціально вирішили: переможець має бути лише один. Конкурс складався з трьох етапів: вікторини, перевірки знань дипломатичного протоколу та етикету і фінального етапу – відеозапитання та промови учасника.
У півфіналі експерти з дипломатичного протоколу та етикету перевірили, наскільки учасники орієнтуються у культурних особливостях протоколу прийому та подарунків у різних країнах. У фінал конкурсу пройшли Сілвестер Носенко та Анастасія Лозік. У фіналі Сілвестер та Анастасія змагалися у знанні англомовних промов відомих політичних особистостей: вони мали із зав’язаними очима впізнати за голосом міжнародного діяча, а також розкрити всі історичні деталі промови. За результатами відповідей фіналістів та оцінок журі переможцем конкурсу став Сілвестер Носенко! Він виграв ексклюзивну вишиванку від бренду Юлії Магдич, поїздку на два дні у Відень від туроператора «Караван», а також подарунки від спонсорів.
– Насправді готуватися до МД (так студенти скорочено називають конкурс «Містер та Міс Дипломат») неважко. Ти або готовий із народження, або займаєшся не тією справою. Складніше виходити на сцену, знаючи, що не можеш підвести тих, хто тебе підтримує, – коментує свою перемогу Сілвестер.