Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва запрошує на виставу-містерію  сучасності «Повертайся живим», присвячену Революції гідності, спільно з проектом «Тельнюк: Сестри» на вірші Тараса Шевченка, Станіслава Тельнюка, Оксани Забужко на музику Лесі Тельнюк. Вистава підготовлена за технічної підтримки українсько-британського спільного підприємства «Комора». У виставі задіяно симфонічний оркестр, хор та балет.

«Повертайся живим» – історія справжнього українського чоловіка – героя ХХІ століття. Історія чоловіка-захисника, батька, сина, друга. Він – воїн Світла, воїн Правди. Він змінює наше життя своїми вчинками, своєю мужністю, своєю жертовністю. В театральному мистецтві це образ новітнього Героя-Українця, Героя-Переможця. Ми чекали на нього століттями, нам бракувало його дій, його сміливості, його відповідальності за родину, державу, майбутнє. Вперше в сучасному українському театральному мистецтві буде представлено Велетня Духу – простого українського хлопця, чоловіка-воїна, позитивного персонажа-захисника.

«Повертайся живим» – це наша шана випробуванням на цінність особистості людини, демократичним, європейським прагненням українців, – коментує в.о.художнього керівника театру Віталій Калітовський, який є автором постановки ідеї.

Вистава відбудеться 22 квітня о 19 годині (вул.Межигірська, 2, ст.метро «Контрактова площа»).