Юридичний факультет активно розвиває міжнародне співробітництво як з європейськими університетами, так і з вищими навчальними закладами інших країн.
Студенти мають можливість підвищувати рівень своїх знань за допомогою широкого спектру спеціальних факультативних навчальних курсів: «Письмова англійська юридична мова»; «Кібер безпека»;  «Змагальний судовий процес та суд присяжних у США». Високою популярністю користуються започатковані факультетом міжнародні проекти з обміну студентів-правників, різноманітні Літні школи.
У структурі факультету діють центри вивчення права іноземних держав та навчально-наукові центри, зокрема Центр американського загального права, Центр німецького права, Центр польського права, Центр проблем імплементації Європейського соціального права, Центр романського права, Центр прав людини та врядування, Центр інтелектуальної власності, Центр медичного права.
Центри плідно співпрацюють із провідними навчальними закладами та науковими установами країн-партнерів та пропонують студентам та викладачам факультету доступ до бібліотек правничої літератури, курси правничої іноземної мови, інформування про грантові та інші міжнародні програми.