В університеті відбувся з’їзд делегатів наукових товариств вищих навчальних закладів міста Києва, організований Науковим товариством студентів та аспірантів Київського університету. Основна мета з’їзду – підтвердження намірів наукових товариств ВНЗ м. Києва створити Молодіжну громадську організацію «Асоціація наукових товариств міста Києва».

Вітаючи запрошених, проректор з наукової роботи КНУ С.А.Вижва зазначив, що об’єднання дало б поштовх розвиткові студентської молодіжної науки, і відповів на численні запитання присутніх стосовно нового Закону України «Про вищу освіту».

Голова НТСА КНУ Вікторія Присяжна та почесний голова НТСА КНУ Віктор Мацюк говорили про ефективність злагодженої роботи задля консолідації та координації діяльності самоврядних наукових організацій ВНЗ м. Києва.

З цікавими доповідями виступили запрошені делегати та представники нашого університету: про молодіжний економічний дайджест, проект «Робототехніка в КНУ», роботу мовного клубу та дебат-клубу, проведення Моделі ООН тощо.

 

Наукове товариство студентів та аспірантів