Вікторія БУРЕНКОВА,
МЦКЕВ

Святковою виставою в Актовій залі Головного корпусу відзначили 15-річчя народної студії індійського танцю «Накшатра» Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ.
Сюжет постанови на вірші відомого санскритолога Іллі Розенбейма у формі діалогу між учителем та учнем розповів глядачам про значення танцю в Індії, його роль у людському житті, про головних богів індійської культури. Під декламацію студентки Інституту філології Олександри Лохман (керівниці Клубу санскриту при посольстві Індії в Україні) учасники студії мовою жестів допомогали глядачам глибше зрозуміти й відчути значення кожного руху, кожної «мудри» індійського класичного танцю.
Майстерність його виконання високо оцінили не тільки українські шанувальники індійської культури, а й представники індійської діаспори в Україні. На виставі були присутні почесні гості – представники Посольства Індії в Україні. Після завершення вистави пан Амбаріш привітав усіх учасників студії з 15-річчям, подякував адміністрації Університету за підтримку та заохочення українських студентів до вивчення інших культур, побажав подальших успіхів на шляху зміцнення культурних відносин між Україною та Індією.
Колектив народної студії індійського танцю «Накшатра» щиро дякує Молодіжному центру культурно-естетичного виховання та керівництву Університету за натхнення, підтримку та допомогу у розвитку культурних відносин між Україною та Індією.