24852235_1400290946748940_6570078287730617475_nСвітлана ПАЩЕНКО,
факультет психології,
заступник декана

Грудень 2017 року запам’ятався студентам-психологам блискучою перемогою у IV Міжнародній олімпіаді з психології «ПсіОлімп-2017», яка проходила у Білоруському державному університеті (м. Мінськ).
Змагання відбувалися у 2 етапи – заочний та очний.
Упродовж двох місяців команда студентів факультету психології КНУ «Когнітивний консонанс» готувала та надсилала до оргкомітету Олімпіади завдання у декількох номінаціях («Дослідницький проект», «Навчальний відеофільм», «Вирішення психологічних кейсів», «Ψ-ерудиція» та «Творче завдання»). Команда КНУ імені Тараса Шевченка, яку очолила студентка магістратури Альбіна Головіна, представила найкращий дослідницький проект та у підсумку отримала максимальну кількість балів за виконання завдань заочного етапу Олімпіади.
Такий результат дозволив команді з 8 студентів магістратури факультету психології – Альбіні Головіній, Дарині Іваскевич, Олександрі Волохович, Катерині Безруковій, Ользі Шевчук, Анні Столяр, Олександру Іваскевичу і Максиму Чернюку очолити таблицю переможців 1-го етапу та вийти до фіналу змагань. Він розпочався з номінації «Візитівка команди», де студенти представили власне бачення психології як науки та практики. Наша команда посіла друге місце у психологічній вікторині «Ціна помилки» (тут демонстрували ґрунтовні теоретичні знання з медичної, загальної, соціальної та педагогічної психології) і стала найкращою в номінації «Мозковий штурм», вразивши журі та присутніх глядачів блискавичними відповідями на проблемні психологічні питання.
Щиро вітаємо команду студентів-психологів із перемогою і бажаємо подальших успіхів у міжнародних змаганнях!