Катерина ГОНЗУЛЬ,
студентка,
Інститут журналістики

Інститут журналістики не перестає дарувати нові можливості  для своїх студентів. Так, нещодавно в межах курсу «Мультимедійний контент» з нами поділився досвідом відомий український журналіст, блогер, медіаконсультант Олександр Піддубний.
Оголошена тема майстер-класу – «Мультимедійні експерименти. Як створити конвергентну статтю» – зацікавила майбутніх видавців, готових до будь-яких експериментів  (до речі, це особливість усіх студентів ІЖ).
Упродовж трьох днів ми розглядали тему не лише в теорії. Олександр провів два практичних заняття, на яких ми вже створювали власні журналістські продукти.
Спілкування не закінчувалося дзвоником з пари. Будь-які питання, що виникали в процесі роботи, майбутні видавці могли поставити Олександрові у соцмережі Facebook або ж знайти відповідну статтю в  його блозі.
Результатом такого експрес-курсу з медіа-діяльності стали абсолютно конвергентні статті авторства першокурсників та ще більший стимул до подальшої роботи.
– Не бійтеся помилок, помиляймося разом! Поки це може обійтися без наслідків. Я тут з вами і сам навчаюся, – підбадьорив першокурсників Олександр Піддубний.  А й справді  разом  –  набагато веселіше.