емблемаЦьогоріч у червневі дні колектив Інституту філології вітатиме перший випуск бакалаврів-прикладників, які уже сьогодні працюють у відомих ІТ-компаніях і планують продовжувати навчання за новою магістерською освітньою програмою «Прикладна лінгвістика: редакторсько-перекладацька та експертна діяльність».
Спеціальність «прикладна лінгвістика» у вишах України ґрунтується на різних прикладних векторах і, відповідно, ставить різні навчальні завдання. В Інституті філології магістерська програма з прикладної лінгвістики спрямована на формування знань та вмінь, необхідних у професійній діяльності комп’ютерного лінгвіста у галузях редагування, перекладу, лінгвістичної судової експертизи, автоматичного оброблення текстової інформації. Програма має міждисциплінарний характер, тому читання курсів забезпечують викладачі кафедр Інституту філології і кафедр факультету комп’ютерних наук та кібернетики.
На вибір магістрів програма пропонує три спеціалізації, які відкривають для студентів широку перспективу престижного працевлаштування: редактор-перекладач, лінгвіст і прикладний програміст.
Інститут філології запрошує до вступу до магістратури за ОП «Прикладна лінгвістика: редакторсько-перекладацька та експертна діяльність» бакалаврів-філологів усіх спеціальностей, а також випускників факультетів комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Ми чекаємо кожного з надією на плідну співпрацю.