28151449За підсумками Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» Київський національний університет імені Тараса Шевченка визнано кращим навчальним закладом з реалізації програм екологічної освіти.

У Міжнародному виставковому центрі в Києві за підтримки Кабінету Міністрів України і міністерства екології та природних ресурсів України відбувся черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України 2014». У його рамках пройшла VII міжнародна виставка «ДОВКІЛЛЯ», на якій наш університет представив свої розробки в галузі моніторингу та охорони навколишнього середовища, збереження біорозмаїття, контролю якості продуктів харчування, нових біо- та харчових препаратів тощо.

Під час форуму та виставки відбулися зустрічі й переговори представників КНУ імені Тараса Шевченка з заступником міністра екології та природних ресурсів України О.Г.Настасенком.  З радником міністра екології та природних ресурсів України обговорено питання реорганізації громадської ради при міністерстві, а також можливість використання наукових розробок університету для поліпшення екологічного стану довкілля.  З представником Інституту водних проблем і меліорації А.М.Шевченком  обговорено питання можливого використання створеного в університеті програмно-моделювального комплексу KRISFLOW при плануванні технічних заходів для конструкції зрошувальних систем півдня України. З представниками Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України обговорено можливість кооперації в роботі з Європейськими мережами трансферу технологій та використання розробок факультету кібернетики для інформаційної підтримки наукового моніторингу біорізноманіття. Представників Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» зацікавила можливість створення та використання комп’ютерних засобів для накопичення, зберігання й аналізу інформації щодо забруднення джерел питного водопостачання сільських населених пунктів, а також проблема сучасних технологій переробки відходів.