ДжесапКоманда ІМВ успішно виступила на міжнародному раунді конкурсу з міжнародного права імені Філіпа Джессапа 2014 року, який пройшов у Вашингтоні (США).

Наша команда брала участь у міжнародних раундах як національний чемпіон, яким вона стала за результатами Українського раунду конкурсу.

За результатами міжнародних змагань серед 125 найкращих команд з усього світу команда ІМВ посіла 36 місце в загальному заліку. Вперше в історії Інституту письмові меморандуми команди ІМВ увійшли до топ-10 найкращих меморандумів серед робіт 125 команд-переможців національних раундів, що також є найкращим цьогорічним здобутком серед європейських команд. За результатами оцінювання меморандумів за позивача та відповідача, команда ІМВ отримала Alona E. Evans Award – нагороду, яка свідчить про високий рівень змісту та форми письмових меморандумів.

Конкурс імені Філіпа Джессапа – це англомовні змагання з міжнародного права у формі судових дебатів за процедурою Міжнародного суду ООН. Конкурс імені Філіпа Джессапа вважається найдавнішим, наймасштабнішим та найпрестижнішим у світі. Щороку в ньому беруть участь більш ніж 2 000 студентів з понад 600 юридичних навчальних закладів, які представляють понад 90 країн п’яти континентів світу.