КНУ імені Тараса Шевченка посів 35 сходинку в новому рейтингу QS University Rankings: Eastern Europe and Central Asia 2014/15. До нового рейтингу потрапили ще 5 українських вишів.
Бен Саутер, керівник дослідницького департаменту в QS, зазначає: “Університети Східної Европи та Центральної Азії починають робити дедалі значніший внесок у міжнародну вищу освіту. Сьогодні вони не просто конкурують на національному або регіональному рівні, а й виходять на міжнародну арену, стимулюючи інновації та просуваючи свої сильні сторони як ніколи раніше. Вони стають більш привабливими для студентів. QS представляє свій перший рейтинг, присвячений цьому регіонові. Наша мета — забезпечити університети платформою, яка дозволить їм показати себе з найкращого боку, а студентів — новим інструментом для порівняння університетів”.
Для того, щоб скласти «пілотну версію» першої сотні, QS дослідив 368 університетів. 255 з них раніше не потрапляли до рейтингів організації, а 18 потрапили до Топ-100.
Новий рейтинг університетів охоплює 30 країн: Албанію, Азербайджан, Білорусь, Боснію і Герцеговину, Болгарію, Вірменію, Хорватію, Чеську Республіку, Естонію, Угорщину, Грузію, Казахстан, Косово, Киргизьку Республіку, Латвію, Литву, Македонію, Молдову, Чорногорію, Польщу, Румунію, Росію, Сербію, Словаччину, Словенію, Таджикистан, Туркменістан, Туреччину, Узбекистан, Україну.