zb201601Суттєвим фінансовим результатом активної виставкової діяльності Університету став договір на створення першого бюджетного вітчизняного лазерного допплерівського віброметра, який уклали КНУ та ТОВ «НВЦ «Інфозахист». Прилад призначений для дослідження вібрацій на промислових об’єктах, які входять до сфер національних інтересів держави, а також її безпеки та оборони. Лабораторний макет університетського винаходу використовували на Чорнобильській та Рівенській АЕС, для дослідження моделі літака АН-225 «Мрія» та на об’єктах газокомпресорних станцій.
Укладання цього договору стало можливим завдяки активній участі команди розробників механіко-математичного факультету у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2016». Апарат НДЧ Університету надає можливість усім структурним підрозділам та науковим групам Університету представити свої досягнення та розробки під час виставкових заходів. Так, у 2016 році понад 20 розробок та послуг Університету було представлено на 6 виставках.
Сьогодні для отримання фінансового результату від наукової та винахідницької діяльності необхідне якісне і цікаве представлення власних розробок: наявність зразка або прототипу, цікава інтерактивна презентація розробки. Час, коли розробки можна було представити за допомогою чорно-білих постерів, давно минув.
За інф. НДЧ