Колектив юридичного факультету – це розмаїття доль, характерів, уявлень про добро і зло, розуміння й байдужість. Але є таке, що об’єднує всіх – перед лицем чужої біди ми не залишаємося байдужими. Сьогодні, коли для нашої країни кожний день – це боротьба за майбутнє, коли бійці ризикують своїм житям, боронячи Батьківщину, а люди, що мусили залишити власні домівки, потребують підтримки, ми не можемо стояти осторонь. Допомогти тим, хто цього надзвичайно потребує – наш громадянський обов’язок і справа честі. Саме на це спрямовані наші численні соціальні ініціативи.

Ще з початку вересня було оголошено про збір коштів на потреби поранених, які перебувають на лікуванні в Головному клінічному військовому госпіталі Києва. І до травматологічного відділення студенти й викладачі доставили тридцять блоків пляшок питної води, придбаної на зібрані кошти. У жовтні активісти закупили для травматологічного відділення медичне обладнання.

На допомогу пораненим бійцям відбулася акція зі збору крові, організована Студентським парламентом. Вона знайшла неабиякий відгук серед  студентів – про це красномовно свідчила черга в кабінет для здачі крові. А ще студенти-активісти долучилися до акції «Стань донором – врятуй життя», організованої Координаційною радою КНУ імені Тараса Шевченка.

Наш Студентський парламент – організатор Другого благодійного аукціону з лотами від викладачів. На аукціон було виставлено понад 40 лотів, серед яких: катання на сноуборді, велосипеді, гра з викладачами  у футбол, дартс, боулінг, стрибок з парашутом, картинг, професійна фотосесія тощо.

Оригінальна концепція торгів за унікальні лоти виправдала себе на всі сто відсотків – на допомогу військовим, які перебувають на лікуванні в київських госпіталях, було зібрано майже 11 тис. гривень. На виручені кошти закуплено медичне обладнання для проведення операції 22-річному Роману.

До Дня юриста відбувся благодійний турнір з футзалу. Внески команд сформували фонд турніру, кошти з якого витрачені на допомогу 20-річному Денисові та 18-річному Олександрові з Луганської області.

До середини грудня триває  акція «Подаруй книгу». Зібрані книги різних жанрів поїдуть до бібліотек міст Дружківки та Костянтинівки (Донецька область).

Не стояти осторонь, коли навколо стільки людей потребують допомоги – це позиція викладачів і студентів юридичного факультету. Кожне «дякую» від тих, кому ми змогли допомогти, переконує – наші зусилля були недаремними.

 

Олена ШУРИН,

аспірантка 2 року навчання

Ярослава ЛАГАН,

студентка 3 курсу