11Юлія КУЗЬМЕНКО,
Інститут філології, студентка

Засідання Студентського парламенту Університету 1 червня було урочистим: голова СПУ Тетяна Федорчук передала свої повноваження Станіславу Гречці.
У засіданні взяли участь ректор Леонід Губерський, проректор з науково-педагогічної роботи В’ячеслав Шамрай та заступник директора Інституту філології Святослав Шевель. Вони щиро подякували команді Студпарламенту за виконану впродовж року роботу. Леонід Васильович порадив кожному зі студентів бути активним,  щоб студентське життя залишилося в пам’яті.
Тетяна Федорчук детально відзвітувала про свою роботу, фінансовий стан організації та нові проекти. Зокрема, за рік було проведено ревізію документів в архівних збереженнях СПУ, налагоджено документообіг, засновано проект «Консультант абітурієнта», скоординовано роботу при поселенні до гуртожитків, створено офіційний сайт СПУ, організовано чимало культурно-мистецьких, освітніх і спортивних заходів. Тетяна визнала свою програму виконаною на 50% і продовжить працювати з оновленою командою вже як перший заступник новообраного голови.
Встигли обговорити й кілька нагальних проблем: майбутню вступну кампанію, набір волонтерів для проекту «Консультант абітурієнта», використання стадіону тощо. Леонід Губерський наголосив на потребі популяризації спорту та науки у молодіжному середовищі. І Студпарламент може у цьому допомогти.
Відбулося вручення грамот головам департаментів СПУ та найактивнішим їхнім представникам. Тетяна Федорчук передала символічну Книгу історії Студпарламенту Станіславу Гречці, який пообіцяв продовжувати добрі традиції Університету та приділяти увагу кожній проблемі та ідеї. Ми щиро дякуємо Тетяні за рік сумлінної праці і бажамо Станіславу й надалі покращувати роботу органів студентського самоврядування!
Приємно, що адміністрація КНУ уважно ставиться до студентського самоврядування. І проблеми, і досягнення Студпарламенту знаходять відгук у керівництва, що є важливим для постійного відкритого діалогу між студентами та викладачами Університету!