Каріна Дорошенко,
прес-центр Інституту філології

в Інституті філології відбулося урочисте відкриття аудиторії «Ретро», інтер’єр якої відтворено за світлинами навчальних приміщень корпусу початку ХХ ст.
На відкритті були присутні ректор КНУ імені Тараса Шевченка  Леонід Губерський, екс-посол Грузії в Україні Григол Катамадзе, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, проректор з міжнародних зв’язків Петро Бех, викладачі та студенти Інституту філології.
Після урочистого перерізання стрічки директор Інституту філології  Григорій Семенюк запросив усіх до аудиторії. Він розповів про те, як у випускників виникла ідея відтворення у стінах корпусу ІФ приміщення, де було б зібрано старі світлини і старовинні парти, за якими вчилося не одне покоління студентів, і де б концентрувався дух епохи.
Ректор Університету Леонід Губерський пригадав, як колись він сам навчався на історико-філософському факультеті, у ті часи розміщеному в корпусі на бульварі Тараса Шевченка, 14.
Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні у 2009-2013 рр. Григол Катамадзе згадував, як у 1979 році він вперше приїхав до Києва. «П’ять років, які я провчився у так званому Жовтому корпусі, були найкращими, – поділився з присутніми Григол Шалвович. – Минуле Університету, та славна історія, яку має цей заклад, той дух століть, що панує в його стінах, в усі часи служили натхненням для його студентів. І ця ретро-аудиторія – важлива ланка зв’язку сьогодення з минулим».
Парти, вимикачі, архівні фото на стінах максимально відтворюють інтер’єр першої половини ХХ ст. Перші відвідувачі аудиторії вже мали змогу поринути в історію Гуманітарного корпусу, посидівши за партами, яким понад 80 років, і, звісно, зробити світлини на пам’ять.