"Науковий парк"Відбулися загальні збори учасників Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка». Відкрив засідання ректор КНУ академік Леонід Губерський.

У своєму виступі він зазначив, що за 3 роки існування Наукового парку реальних результатів роботи так і не було досягнуто. На заваді стала відсутність надійних джерел фінансування, а також організаційні проблеми. З метою переламати ситуацію, що склалася, перезапустити механізм дії Наукового парку і на повну силу використати його можливості і скликано нинішні збори.

Учасники зборів ознайомилися й узяли до відома звіт виконувача обов’язків генерального директора Корпорації В.О.Пасічного й включилися до дискусії навколо засадничих й організаційних питань.  Ефективність використання й оцінювання патентів, надійний юридичний супровід міжнародної співпраці, мінімізація затрат, складності в умовах існування нових Податкового й Бюджетного кодексів та інші проблеми, які постають на шляху Корпорації, гаряче обговорювали учасники зборів.

Роботі Наукового парку сприятиме новостворена на юридичному факультеті кафедра інтелектуальної власності та інші кроки, зроблені університетом (разом зі Спілкою ректорів ВНЗ України підготовлений блок пропозицій до  уряду та Верховної Ради України, де йдеться про полегшення умов наукової діяльності). Відкриває простір для розвитку Наукового парку і прийнятий Верховної Радою в першому читанні Закон про вищу освіту.

На зборах затверджено кандидатуру нового генерального директора Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка». Ним став Віталій Іванович Чернюк, помічник проректора з наукової роботи КНУ. Крім того, учасники зборів обрали також керівні й робочі органи Корпорації.