матемНовий навчальний рік наш Університет, як і весь світ, почав по-особливому, адже всі ми живемо в небачених досі умовах пандемії. КНУ, перебуваючи в глобальному освітньому просторі, має свої особливості організації навчального процесу. Усі факультети, інститути та коледжі КНУ розробили й затвердили концепції та траєкторії організації освітнього процесу в першому семестрі.
1 вересня 2020 року навчальний рік розпочався на 2, 3, 4 курсах бакалаврату денної форми навчання, на 2–5 курсах заочної форми навчання та другому році навчання магістерських програм. Із 17 вересня розпочався навчальний процес на першому курсі бакалаврату й першому році навчання магістратури денної та заочної форм навчання. Відповідно до рекомендацій МОЗ України, у КНУ затверджено змішану форму навчання в першому семестрі. Для кожного інституту й факультету визначено певні особливості організації навчання. В одних домінують семінарські заняття в поділених навпіл групах, в інших – лабораторні та практичні заняття у зменшених групах в лабораторіях із забезпеченням соціального дистанціювання. Лекції на старших курсах переважно переведені в режим онлайн, аби запобігти скупченню людей.
Розклад занять, а також паролі й доступи до інструментів дистанційної освіти розміщені на інтернет-ресурсах кожного факультету, інституту й коледжу КНУ.
Щойно епідемічна обстановка в країні покращиться, Університет повернеться до звичного життя, і в наших корпусах загомонять веселі студентські голоси. Але зараз мусимо зосередитися на безпеці й дотриманні маскового режиму в усіх приміщеннях. У більшості університетських корпусів установлені санітарні кабіни для дезінфекції відвідувачів, їхнього одягу й речей, всюди здійснюється температурний скринінг на вході, гуртожитки забезпечені відповідними санітарними засобами, а Університетська клініка працює в посиленому режимі.