logo_ekonom_facНа економічному факультеті відкрито навчально-виробничий центр страхового бізнесу з сучасними інформаційними та телекомунікаційними технологіями і потужним матеріально-технічним забезпеченням. На базі центру студенти матимуть змогу отримати ґрунтовні знання й практичні навички з використання сучасних інформаційних технологій у страховому бізнесі та ризик-менеджменті. З наступного навчального року не лише магістри кафедри страхування та ризик-менеджменту, а й усі студенти- економісти, які вивчають страхові дисципліни й фінансовий ризик-менеджмент, зможуть пройти лабораторний практикум на базі цього центру.
На базі центру можна також створити навчальну страхову компанію, освітній центр, програма якого включатиме лекції з страхових продуктів, техніки продажу, розвитку комунікативних навичок, програму для топ-менеджерів, управлінців компаній, тощо.

Вестимуть заняття викладачі факультету і практики з ринку фінансових послуг, страхового бізнесу.

Створення навчально-виробничого центру «Страхового бізнесу» дасть змогу підвищити ефективність поєднання в навчальному процесі теоретичних та практичних складників і підготувати висококваліфікованих фахівців у сфері страхування та ризик-менеджменту.