У січні – лютому близько тисячі співробітників КНУ проходить курси з підвищення кваліфікації на базі Університету. Навчальну програму укладали відповідно до останніх законодавчих змін у освітній сфері, лекції читають співробітники та викладачі КНУ імені Тараса Шевченка.

За словами проректора Володимира Бугрова, подібна практика цілком відповідає стандартам єдиного європейського освітнього простору, де в більшості навчальних закладів дбають про розвиток власного персоналу. Заняття подібних масштабів для університетських працівників відбуваються вперше, раніше переважали менш численні тренінги й практикуми, що проводилися в межах окремих структурних підрозділів КНУ.
Співробітники Університету, які проходять навчання, відзначають професійність лекторів, високий рівень організації курсів, а після кожного заняття активно долучаються до обговорення дискусійного матеріалу.
– Досить цікаві курси, нам викладають той матеріал, що його варто було б знати усім учасникам освітнього процесу. Щодо конструктивних побажань, то доречним і потрібним було б викладання англійської мови. Особливо у світлі зростання уваги до публікацій науковців у міжнародних наукометричних базах, – зауважує Людмила Дядченко, співробітниця Інституту філології.
А от  журналістка прес-центру КНУ Тетяна Воротняк радить диференціювати програму курсів, оскільки це зробить пропоновані до вивчення теми більш цікавими й корисними.
Організатори ж переконані, що засвоєння матеріалів курсів підвищить конкурентоспроможність Університету на міжнародному рівні, покращить якість комунікації між співробітниками різних структурних підрозділів та сприятиме ефективнішому використанню людських ресурсів КНУ у світі, що постійно змінюється.