5stПрец-центр ІМВ

У найпрестижніших фахових змаганнях – Судових дебатах з міжнародного  права СОТ (ELSA Moot Court Competition on WTO Law) – взяла участь команда Інституту міжнародних відносин КНУ.
Міжнародні судові дебати з права СОТ – це імітований судовий процес за участі команд, що представляють сторони позивача і відповідача у спорі перед арбітрами (експертами з права СОТ). Кожного року учасники змагань аналізують нову справу, яка стосується широкого кола актуальних питань міжнародного права. Змагання проводяться під егідою Європейської асоціації студентів права, і в них беруть участь студенти з усього світу. У своєму зверненні Генеральний Директор СОТ Роберто Азеведо особисто заявив про свою підтримку цих змагань.
На дебати, які нинішнього року проходили в м. Неаполі (Італія) команда ІМВ приїхала у десятий раз. А колись саме вона першою з українських команд отримала право виступати у міжнародному раунді змагань. Цьогоріч до Неаполя з’їхалися учасники з 14 країн Європи. Зокрема, з Нідерландів, Швейцарії, Великої Британії, Бельгії, Італії, Франції, Туреччини. Саме змагаючись із представниками Швейцарії (країни, де розташована штаб-квартира СОТ), команда ІМВ виступила на достойному рівні і гідно представила майбутніх українських юристів-міжнародників.
Українську лігу на дебатах захищали студентки магістратури спеціальності міжнародне право  Ольга Крилова, Олена Михайлова, Емма Потапова, Анна Тутова. Готував команду до змагань, як і у всі попередні роки, доцент ІМВ Дмитро Скринька.
Суддівська колегія відзначила глибоку і ґрунтовну підготовку учасниць команди ІМВ, їхню ораторську майстерність, творчий, але водночас професійний підхід до побудови юридичної аргументації.