70258633_531356070932755_510981781147615232_n1. У КНУ імені Тараса Шевченка я навчалася у період з 2002 по 2007 рік на філософському факультеті за спеціальністю «політологія», а потім у 2007-2010 роках була аспіранткою на кафедрі політичних наук. Освіта у КНУ є класичною академічною освітою, найкращою в Україні з гуманітарних наук, тому вона не просто дає знання, а формує науково-професійний світогляд, що дозволяє розуміти системні засади стратегій державного управління, трендів світового розвитку, геополітичних векторів та електоральних процесів. В умовах тотальної інформатизації суспільства для побудови успішної кар’єри важливо мати навички аналітичного мислення й уміння швидкої трансформації й адаптації визначення шляху дій до соціальних, економічних та політичних обставин. Саме цьому мене вчили в університеті.
2. Насправді, рідко буває день, коли якась дрібниця не нагадує про студентське життя у КНУ: від самої будівлі і парку поруч – до одногрупників і викладачів, з якими мене зводять робочі обставини і дружні відносини. Найважливіше у студентстві – атмосфера, яка надихає на нові життєві і професійні звершення. У цьому контексті часто згадую особливості навчання у другу зміну: у вечірніх парах є якась особлива магія сприйняття політико-філософських концепцій і вчень.
3. Особливо вдячна своєму науковому керівникові Олександру Івановичу Салтовському за мудрі поради, а також викладачам, які здійснили суттєвий вклад у мою науково-професійну підготовку: Петру Панасовичу Шляхтуну, Григорію Федоровичу Постриганю, Валерію Вікторовичу Колюху, Валерію Петровичу Гончаруку.