Аліна КАРБАН

Популярне не тільки в наших стінах Творче об’єднання «Ніч в Університеті», учасниками якого є студенти історичного факультету КНУ, представило новий проект – «Ніч НАТО», присвячений діяльності Альянсу в епоху холодної війни, а також короткометражний фільм про проект.
Співорганізатори заходу – Центр інформації та документації НАТО, Громадська організація «ГЕРОЇ.ЮЕЙ».
– Ми плануємо підтримувати проекти, які творчим та інноваційним способом пояснюють зміст НАТО для покоління Z, – зазначила у своєму вітальному слові директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова.
Після презентації короткометражного фільму «Ніч НАТО. Холодна війна» засновник та ідейний натхненник Творчого об’єднання «Ніч в Університеті», студент КНУ Олексій Руденко розповів про те, як студентський проект змінився за час існування, які задуми вдалося реалізувати і на які історичні екскурсії можна очікувати найближчим часом.
Історична екскурсія, за якою було знято відеосюжет «Ніч НАТО. Холодна війна», стала можливою завдяки підтримці Центру інформації та документації НАТО, Наукового парку КНУ, Центру комунікацій КНУ, ГО «ГЕРОЇ.ЮЕЙ» та Інституту міжнародних відносин КНУ.