Наталя МАЦИБОК-СТАРОДУБ,
навчально-методичний центр

нічНіч у Бібліотеці-2017 розпочиналася, як детектив. Мудрий організм, привчений до ненормованих студентських режимів, вирішив перед ніччю перепочити, та аж так, що я ледь не впіймала облизня замість довгоочікуваної події. Що ж, перешкоду № 1 долала блискавично: по-солдатськи зібралася й миттєво телепортувалася до Бібліотеки.
Привітні працівниці при вході розуміли, що більшість із нас залишиться до рання, проте мужньо вітали присутніх посмішками, допомагали з поверхами, годинами й локаціями.
Слово-привітання від Марини Петрушиної й Олега Сербина – і Ніч заволоділа всім і кожним.
Подія №1. Автентичні Green Blaze загубилися в часі, очікування присмачувалося цукерками й спогадами про минулу Ніч і її учасників.
Одна із найбільших зал виповнилася вщерть, аж на сцену вигулькнуло трійко молодиків у ірландських строях, а перші злагоджені акорди принесли гурту овації. Потому Green Blaze поверталися на імпровізовану сцену за аплодисментами, дарували позитивні емоції й запальну музику та позували для найпалкіших шанувальників.
Подія №2. Майстер-клас із розпису бавовняних речей від натхненної Марини Рябченко сподобався всім! Особливо тим, хто не підготувався заздалегідь, але так розохотився щось порозмальовувати, що знімав із себе останній одяг і взуття, аби лиш знайти щось придатне для розпису. У підсумку: мереживно розмальовані черевички, драйвова кофтинка із Козаком-Скелетоном і торбинка з Блакитним Котиком.
Подія №3. Театральні постановки від колективу «Драма», що надихали на роздуми-роздуми-роздуми. Атмосфера любові, вільного вибору й нескореності заполонила глядачів аж до останнього акту дійства.
Подія №4. Лекція Любомира Кочубея викликала пожвавлення, бо стосувалася гаджетів і їхньої (та й нашої!) безпеки.
Подія №6. Квест-кімната, до якої я не втрапила, хоча й намагалася. Тому єдине, що можу засвідчити, ця подія була!
Подія №5. Авторська розробка гри «Нейромережа» від аспірантів КНУ затягнула в мозковий батл 12 учасників, а переможною виявилася стратегія Синіх, що поєднали всі активності.
Подія №6. Паралельно з «Нейромережею» тривав турнір із настільних ігор, а його переможницю винагородили настільною грою.
Подія №7. Як виявилося, фільм про Цукерберга під ранок міг так захопити, аж ми пропустили загальне селфі. Але емоції – головне! А виправимося, мабуть, уже наступної Ночі в Бібліотеці.