DSC_1277Лекції і тренінги з надання першої допомоги, поширення знань про міжнародне гуманітарне право (МГП), а також підготовка матеріалів з основ МГП відтепер можливі на вул. Мельникова, 36/1 завдяки відкритому тут 9 жовтня 2017 р. Молодіжному інформаційному Центру Товариства Червоного Хреста України. Такий Центр – перший, створений у Києві на базі вищого навчального закладу. Участь у церемонії відкриття взяли директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка та перший заступник Генерального директора Товариства Червоного Хреста України Владислав Шелоков.
Підписання Меморандуму про співробітництво між ІМВ та ТЧХУ відбулося влітку цього року, і відкриття Центру – перший спільний крок двох поважних учасників, який свідчить про важливість гуманітарної місії та принципів діяльності Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця для КНУ та його студентів.
Співпраця Товариства та Інституту сприятиме подальшій популяризації принципів Міжнародного Руху, підвищенню обізнаності студентів про діяльність Червоного Хреста та залученню їх до лав волонтерів. Поширення МГП в українському суспільстві спрямоване на виконання договірних зобов’язань держави, є потужним виховним фактором для молодого покоління. На базі Центру також відбуватиметься підготовка команд Інституту міжнародних відносин до участі у студентських конкурсах і змаганнях з МГП. Окрім цього, фахівці ІМВ долучатимуться до напрацювання змін до законодавства про Товариство Червоного Хреста України та символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та Червоного Кристала в Україні. Попереду багато прекрасних проектів та ініціатив!