KNU_3830У нашому університеті  відбулася VІІ всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті». Організатори конференції – фірма «1С» і КНУ імені Тараса Шевченка.
У відкритті взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Бех. Він передав вітання учасникам від ректора академіка Леоніда Губерського, побажав плідної праці та добрих результатів. Проректор зазначив, що науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті» дає змогу представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії, нові програмні рішення фірми «1С».
Фірма «1С» разом із своїми партнерами понад 14 років співпрацює  з системою освіти за різними напрямками. Таким чином забезпечується  підготовка кваліфікованих, потрібних національній економіці кадрів. Наприкінці  2013 року угоду про співпрацю з «1С» в Україні підписали понад 450 вищих і середніх навчальних закладів. Програмні продукти та технології «1С:Підприємства» широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності для автоматизації управління та обліку навчальних закладів усіх рівнів.