1700716336Школа соціального лідерства вдруге
відчинила свої двері для молоді, готової змінити світ
на краще

На початку лютого 2017 року у місті Буча (Київска обл.) пройшла Друга зимова Школа соціального лідерства, організатором якої виступила кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки – новостворена кафедра факультету психології КНУ. Мета Школи соціального лідерства – створити нові можливості для розвитку і підтримки талановитої студентської молоді, здатної продукувати соціальні зміни у країні.
Цього року Школа була присвячена темі соціального підприємництва як одній із перспективних технологій вирішення соціальних проблем суспільства.
Учасниками зимової Школи стали студенти спеціальності «соціальна робота» – майбутні соціальні працівники, реабілітологи, соціальні педагоги. Фахівці цієї галузі мають вміти допомагати людям у екстремальних життєвих ситуаціях і бути напоготові, коли треба нагально реагувати на зміни у сучасному суспільстві. Важливо бути соціальним лідером, аби водночас організовувати себе і діяльність колег, надихати на досягнення цілей і прагнути до реалізації власних здібностей і потенціалів у сучасному соціальному середовищі.
Програма Школи сприяє всебічному розвитку учасників і задіянню всіх способів мислення. Це було втілено шляхом організації різних форм роботи: презентації, інтерактивні лекції, групова робота,  соціальний театр, ігри, тренінгові практики, кіноклуб, а також медитативна сесія, де всі охочі могли опанувати техніки роботи зі стресом та розслаблення. Усі чотири дні робота  проходила у форматі організаційно-діяльнісної гри.
Відбір учасників Школи проходив на конкурсній основі. Серед усіх надісланих студентами листів були обрані двадцять найкращих. Вони представили найбільш перспективні й оригінальні ідеї для реалізації у найближчому майбутньому, тож їхні автори отримали можливість безкоштовної участі в  роботі Школи від  Благодійного фонду Ukraine Charity (Великобританія).
Двері Школи Соціального Лідерства гостинно відкриті для тих, хто готовий до активної суспільної діяльності та втілення ідей соціальних змін на краще вже сьогодні.