Улітку на базі Вищої школи економіки і права (м. Берлін) проходила Літня школа з публічної адміністрації. Школа була організована в рамках спеціальної програми підтримки демократії в Україні.
Вона об’єднала 25 учасників з усієї України. Наш університет представляли студенти юридичного факультету  А.Казанцева, М.Кормило, В.Мельник та студенти Інституту міжнародних відносин М.Смешко і О.Шевчук.
До програми Літньої школи входили два тижні лекцій, практичних занять, навчальних візитів до органів влади. Була й культурна програма.
Професори Вищої школи економіки і права читали лекції з адміністративного й конституційного права, європейського права, публічно-приватного партнерства, практичні заняття проходили в Бундесраті та Бундестазі Німеччини, в Берлінському адміністративному суді. До участі в заняттях залучалися й німецькі студенти.
Одним із ключових занять Літньої школи була гра “Ураган над Одесою”, протягом якої учасникам було запропоновано ввійти в роль посадових осіб місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування – ухвалювати рішення та віддавати накази в умовах ліквідації стихійного лиха. Студенти КНУ показали себе одними з найактивніших учасників.

Віра МЕЛЬНИК,
студентка 1 курсу магістратури
юридичного факультету