мао– Наші країни пов’язує давня міцна дружба, – підкреслив президент освітньої компанії Zhejiang Xipei Education Technology (КНР) Мао Іфей. – Українські університети дають дуже гарну освіту, якої так прагнуть мої співвітчизники.
Мао прилетів на святкування 185-ї річниці нашої alma mater, аби привітати стратегічного партнера його компанії. Улітку цього року Zhejiang Xipei Education Technology і КНУ підписали угоду про співпрацю в організації набору іноземних громадян на навчання в нашому Університеті. І студентами економічного факультету КНУ вже стали четверо громадян КНР. Наступного навчального року Xipei Education планує спрямувати на навчання на різних факультетах нашого Університету понад 200 студентів.
– У Китаї дуже високий попит на вищу освіту, – зауважив Мао Іфей. – Щороку студентами стають понад 11 мільйонів молодих людей, десятки тисяч із них отримують освіту за кордоном.
Окрім активного набору студентів, Xipei Education допомагатиме з ремонтом університетських гуртожитків, аби студенти почувалися в Києві як удома.