IMG_1966iCenter
у Головному корпусі

У лютому 2019 року розпочав свою роботу iCenter (Україно-китайський інноваційний центр), мета якого – впровадження, стимулювання і розвиток інновацій в Університеті.
Першими партнерами iCenter стали китайська інноваційна платформа Golden Egg and Technology та Чжецзянський університет (КНР). Навесні на запрошення партнерів делегація Університету на чолі з ректором Леонідом Губерським відвідала м. Ханчжоу – «кремнієву долину» Чжецзянської провінції КНР – з метою обміну досвідом впровадження інновацій в освітній та науковій галузях.
А вже у червні за підтримки Golden Egg and Technology в аудиторії 235 Головного корпусу був відкритий університетський офіс iCenter.

Серед запланованих
проектів iCenter:

«розумні класи»,
аудиторії віртуальної реальності,
впровадження навчальних мобільних додатків,
гренінги з нових навиків навчання,
грантові конкурси стартапів,
спільні з іноземними партнерами освітні й наукові розробки,
Students Community та інші платформи.

Новий простір
на економічному

Оновлений простір для більш комфортного навчання й саморозвитку створено на економічному факультеті завдяки співпраці з IT-компанією Генезис. 3 вересня 2019 року тут відкрили нову мультимедійну аудиторію. Вона має стати ще одним майданчиком для обміну професійним досвідом, обговорення студентських ініціатив та інноваційних проектів.
– Університет докладає всіх зусиль, аби завжди йти в ногу з часом, – зазначив ректор Леонід Губерський під час відкриття. – Впровадження новітніх технологій у навчальний процес забезпечує якісну підготовку висококваліфікованих фахівців. Ми щиро радіємо, коли кращі компанії України долучаються до цього процесу.
Представники IT-компанії Генезис, серед яких є випускники КНУ, ініціювали створення аудиторії під час святкових заходів з нагоди 75-річчя економічного факультету.
– Так ми спільними зусиллями створили студентам простір для проведення інтерактивних лекцій, віддалених конференцій, семінарів, – зазначила декан економічного факультету Анжела Ігнатюк.
Менеджер з розвитку бренду IT-компанії Генезис Анастасія Овчаренко підкреслила, що Генезис – завжди в діалозі зі студентами, інвестує в освіту молодих фахівців, бо в компанії переконані, що до успіху веде постійне зростання та самонавчання. Саме цей вислів прикрашає одну зі стін нововідкритої аудиторії. Першу лекцію для студентів-економістів тут прочитав операційний директор та співзасновник Генезис Василь Ульянов.