Дорогі друзі, колеги!
Щиро вітаю всіх із Різдвом Христовом і Новим 2020 роком!
Минає рік нашого славного 185-ліття! Ювілейний рік Університету, який ось уже друге століття залишається флагманом вищої освіти країни. Яскраве свідчення цього – сотні тисяч наших випускників, які формують інтелектуальну еліту не лише України, а й світу. Шевченків Університет є вагомим явищем у культурному, суспільному й громадському житті країни.
Ми пишаємося результатами нашої роботи у 2019 році у всіх напрямах – в організації навчального процесу, наукової діяльності, міжнародного співробітництва, у зміцненні матеріальної бази і кадрового потенціалу Університету. Цей рік був знаменним для нас ще й розширенням представництва у світових університетських рейтингах, визнанням КНУ найпродуктивнішим закладом вищої освіти України за кількістю наукових публікацій, зростанням довіри до Університету серед випускників закладів середньої освіти.
У прийдешньому році ми так само ставимо перед собою амбітні завдання – піднесення рівнів усіх напрямів нашої діяльності задля якісної підготовки конкурентоздатних фахівців, справжніх патріотів України, готових працювати в умовах сучасного суспільства.
Прийдешній 2020 рік має бути роком ще більш наполегливої праці, роком нових успіхів. Переконаний, що і в Новому році Університет і надалі буде взірцем української освіти й науки.
Нехай Новий рік обдарує кожного з вас міцним здоров’ям, щастям і радістю, додасть життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму, а прекрасні зимові свята принесуть мир і спокій у державу, злагоду і гармонію в родини!

З повагою та найкращими побажаннями,
ректор Леонід Губерський