ІМВ (2)Відчути ритм життя поважних європейських інституцій змогли студенти ІМВ – учасники міжнародної освітньої програми НУО «Україна в Європі». За 6 днів подорожі делегація з 80 осіб відвідала Нюрнберг, Страсбург, Париж і Брюссель. Першим був візит до Меморіалу Нюрнберзького процесу.
У Страсбурзі майбутні українські дипломати завітали до Ради Європи, де прослухали лекцію Романа Шлапака. У  Європейському суді з прав людини ґрунтовну лекцію їм прочитала Дар’я Пістряк, а в Європарламенті – Генріх Васунг. На власні очі побачили і пленарне засідання Європарламенту.
Після важкого засніженого переїзду до Парижа українські студенти відвідали французький Сенат та Посольство України у Франції. У Брюсселі програма набула ще більшого прискорення з візитом до Європейської комісії та Ради ЄС. Кульмінацією подорожі стало відвідування Ярмарку європейських студій у Брюсселі.  Захід щорічно організовує тижневик «Politico» (EU Studies Fair 2018), в його рамках українські студенти могли ознайомитися зі спеціалізованими магістерськими програмами близько 50 європейських вишів.